УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!


Згідно з наказом Департаменту освіти і науки міста Києва «Щодо роботи закладів загальної середньої освіти у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 до 25 січня 2021 року» повідомляємо Вам про наступні особливості початку ІІ семестру 2020-2021 навчального року:

1. Зимові канікули будуть тривати з 25.12.2020 року по 10.01.2021 року.
2. Другий семестр розпочнеться для всіх учнів гімназії у понеділок 11.01.2021 року виключно в онлайн-форматі навчання. Орієнтовна тривалість даної моделі навчання – 2 тижні – до 24.01.2020 року.
3. Уроки у дистанційному форматі будуть проходити згідно з оновленим розкладом, який буде заздалегідь опублікований на всіх офіційних online-ресурсах нашого закладу освіти до 30.12.2020 року.
4. Тривалість уроків у під час повного онлайн-навчання не повинна перевищувати 40 хвилин. Початок уроків – згідно зі стандартним режимом роботи гімназії: з 9:00, інші уроки починатимуться у стандартний час, просто зі збільшеною тривалістю перерв. Також зауважимо, що протягом навчального дня для дітей будуть прописані паузи для релаксації (відпочинку) та вправи з психологічного розвантаження (інформація буде розміщена у повному розкладі).
5. Online-заняття в нашій гімназії будуть проходити у вже звичних для всіх учасників освітнього процесу системах:
1-4-ті класи: Zoom Meetings;
5-11-ті класи: Google Meet.
Ведення е-журналу (електронного журналу), розміщення наочних і додаткових матеріалів, корисних ресурсів та асинхронне спілкування між суб’єктами дистанційного навчання також буде відбуватись за допомогою наших традиційних ресурсів:
1-4-ті класи: HUMAN Школа;
5-11-ті класи: Google Classroom.
6. Як додаткова опція для налагодження online-зв’язку/спілкування між учасниками освітнього процесу створена електронна скринька для збору всіх скарг, побажань та пропозицій: helpmebio177@ukr.net.
7. На сайті гімназії буде розміщено Google-календар всіх важливих подій, що будуть проходити в нашому закладі освіти.
8. Будь-які збори, зустрічі, семінари та педагогічні наради будуть проводитись виключно у форматі ONLINE.
Дякуємо Вам за увагу та розуміння.
Всім міцного здоров’я та веселих Новорічних свят!