День туризму

 27 вересня... Цей день, мабуть, нічим особливим не відрізняється від усіх інших днів року. Звичайний день: так само світить сонце, і, така ж уже осіння прохолода… Але хіба зовсім нічим? Для тисяч людей по всьому світу цей день має дещо особливе значення. Вже понад 30 років це свято тих, хто коли-небудь відчував себе мандрівником, відриваючись від буденності та зручностей сучасного життя у велич гір чи спокій лісу, хто знає присмак пригод, хто прагне екстриму, хто вміє цінувати ту гармонію з природою, з її красою, якою так багата наша планета.

Для школярів Солом'янського району, як і щорічно, було влаштоване чудове свято! У ньому приймали участь дітлахи молодшої та середньої школи, що складали 55 команд. За словами одного з організаторів заходу: "Вже десять років ми проводимо подібні заходи і з кожним роком команд стає все більше, молодь все більше цікавиться спортом та туризмом, приймає активну участь у соціальних та екологічних акціях. Приємно спостерігати з яким запалом в очах діти цікавляться туризмом та краєзнавством."

Наша гімназія приймала активну участь у цьому святі. ДГОТК "Мангуп" організовував один з конкурсів - "в’язання вузлів", старшокласники допомагали дітлахам. Наші команди юних туристів здобули багато призових місць Після 5 годин змагань нагороди отримали: команда «Карабінчики» - І місце; команда «Спартанці» - І місце; 7-А клас – ІІІ місце; команда «Даєш молодь» - І місце; команда «Братство вовків» - І, ІІ місця; команда «Тагіл» - І, ІІ місця. Найбільше нагород виборола команда «Вікінги». Загальна кількість призових місць – 12. Вітаємо всі команди!

Діти здобули певний досвід та нові знання, отримали багато позитивних емоцій та вражень і просто весело та активно провели час. Сподіваємось, що це стане поштовхом для подальшого їх розвитку у світі спорту й туризму.

 

на головну