Ми у притулку для тварин

Сенс слова “благодійність” зрозумілий, напевно, кожній людині. Творити добро — значить надавати безоплатну допомогу тим, хто її потребує. Допомога ближнім – найцінніший досвід наших предків. Благодійність дає нам можливість спільними зусиллями зробити цей світ кращим. Саме вона – основа сталого розвитку суспільства і формування соціальної відповідальності в Україні та світі. Добру справу почати просто, навіть, у шкільному віці.

Вже стало доброю традицією в гімназії біотехнологій №177 проводити щорічну благодійну акцію, на якій ми збираємо кошти на утримання безпритульних тварин. 4 листопада 2011 року учні, які були найбільш активними учасниками акції «Мій Зоодруг», директор гімназії, представники батьківського комітету подарували притулку для тварин в селі Пирогово вакцини та корм на загальну суму понад 9000 грн. Говорячи про добробут тварин ми намагаємося оцінити стан тварини з позиції самої тварини.

Добробут безпритульних тварин має певні особливості, він пов`язується з такими поняттями як: потреби, щастя, пристосування, відчуття, страждання, біль, хвилювання і здоров'я. Розуміючи це, ми намагаємось покращити життя братів наших менших і будемо робити все можливе, щоб добрі починання нашої гімназії не згасли.

       

на головну