Вшанування 68-ї річниці визволення Києва

Готуючись до 68-ї річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, яке мало вирішальний вплив на хід Другої світової війни, виходячи з історичних традицій українського народу зберігати пам’ять про захисників Вітчизни, зважаючи на необхідність постійно піклуватися про ветеранів та жертв війни, виконуючи Закон України про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1945 року, в нашій гімназії було проведено наступні заходи:

  • 3 листопада було переглянуто документальний фільм «Міф про матч смерті» та проведено бесіду з учнями 7-10 класів.
  • 4 листопада відбувся круглий стіл для учнів 10-11 класів за участю студентів НПУ ім. М.П. Драгоманова на тему «Пам`яті визволителям Києва присвячуємо».
  • 6 листопада 2011 року ми традиційно о 8 годині 30 хвилин несли вахту пам’яті біля пам’ятника генералу Ватутіну по вул. Грушевського. Ми вирішили залучити у цей традиційний захід учнів 2 та 4 класів та їх батьків. Після покладання квітів ми вирушили до с. Ново-Петрівці, де Труш Володимир провів нам цікаву розповідь про використання бойової техніки у роки Великої Вітчизняної війни. Після цікавої розповіді для дітей організували військово-патріотичну гру «Секретний пакет» з циклу розвиваючих історико-патріотичних заходів «Зірниця».

 

на головну