Святкування 50-річчя гімназії

Кожен великий народ починається з маленької родини. Велика нація – з однієї спільноти. Так і велике майбутнє цілої країни починається за шкільною партою, в колі теплої шкільної сім’ї, яка радо приймає до себе підростаюче покоління. 31 січня 2013 року гімназія біотехнологій №177, що знаходиться в Солом’янському районі міста Києва, відсвяткувала своє 50-річчя. У рамках відзначення ювілею гімназії в актовій залі відбулося свято, на яке завітали високоповажні гості.

Зі світлим і радісним святом педагогічний та учнівський колектив гімназії привітав заступник голови Київської міської державної адміністрації Леонід Михайлович Новохатько. На урочистостях був присутній Радник Прем`єр-міністра України, народний депутат України IV та VI скликань, Перший проректор Національного авіаційного університету, кандидат технічних наук, Максим Луцький. Районну владу на святі представляли Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Іван Петрович Сидоров, начальник районного управління освіти Галина Робертівна Лазарєва, заступник голови Олена Володимирівна Савицька. Участь у ювілейному заході взяли представники освітянської та медичної громади міста Києва, районного управління освіти, районного методичного центру, Голова Солом`янської районної організації Київської міської організацій Профспілки працівників освіти і науки України Василь Іванович Марочко. На святі також були присутні перший віце-прем'єр-міністр України 2005-2006 років, народний депутат України IV-V скликань Станіслав Телісфорович Сташевський, Радник керівника апарату Верховної Ради України Валерій Андрійович Кир’ян, Герой України Петро Степанович Шилюк, перший віце-президент холдингової компанії «Київміськбуд» Дмитро Йосипович Гуленко, директор Центрального проектного інституту Олег Михайлович Приймачук та професор-архітектор Олег Семенович Слєпцов. А також директори навчальних та дошкільних закладів, позашкільних навчальних закладів. Особливого значення на заході надало виступ першого заступника директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради Вікторії Челомбітько. Радник керівника апарату Верховної Ради України Валерій Кир’ян передав поздоровлення керівника апарату Верховної Ради України Валентина Зайчука. На святі пролунали теплі слова про роки заснування гімназії, становлення педагогічного колективу, нинішні успіхи його учнів та випускників із привітального слова заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Жебровського, які передав заступник директора департаменту, начальник відділу забезпечення діяльності міністра Андрій Марченко. Присутній на святі Герой України Петро Шилюк, зазначив, що у гімназії дуже високий рівень знань. З вітальним словом на урочистому вечорі виступив директор Центрального проектного інституту Олег Приймачук. Від імені президента холдингу «Київміськбуд» він вручив сучасний телевізор. Приємно було бачити на святі і наших меценатів – родину Солоколовських. Розділити радість з ювілярами завітав представник підшефної військової частини № 3030 полковник Роман Леонович.

На ювілейному святі у виконанні учнів та вчителів гімназії прозвучало чимало пісень. Із захопленням усі сприйняли вокально-хореографічні композиції у виконанні учнів гімназії та фінальну пісню «Команда молодости нашей» у виконанні педагогічного колективу закладу.

на головну