Візит представників організації Червоного Хреста

13 лютого 2013 року в гімназію біотехнологій №177 завітали представники організації Червоного хреста. Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця — це міжнародний гуманітарний рух, в якому беруть участь близько 97 мільйонів добровольців у всьому світі. Метою діяльності руху є захист людського життя та здоров'я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів.

Під час розповіді учні 7-х та 8-х класів ознайомились з історією створення організації, їхньою благодійною діяльністю на території України, яку вони активно поширюють серед учнівської молоді. Також діти дізналися про практичне застосування знань про здоровий спосіб життя, корисні продукти харчування та негативний вплив шкідливих звичок на підростаючий організм.

Наша гімназія та благодійний фонд «Школа майбутнього» завжди сприяють розвитку подібних організацій і цей раз не став винятком, кошти були перераховані відділенню Червоного Хреста та Червоного Півмісяця в Солом`янському районі. Тож, давайте ніколи не будемо байдужими до тих, хто дійсно потребує нашої допомоги.

на головну