День цивільної оборони

У наш час людство переживає важливий критичний період своєї історії — період небаченого досі зростання негативних чинників, які загрожують існуванню цивілізації. Кожен з нас має право на захист свого життя і здоров'я від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого стихійного лиха. І сьогодні гарантом цього права виступає держава, створивши систему цивільного захисту. Саме вона захищає населення від небезпечних наслідків еко-логічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.

І сьогодні, 18 квітня 2013 року згідно наказу районного управління ос¬віти та наказу начальника Цивільного захисту гімназії проводиться День Цивільної оборони з метою підвищення рівня знань та практичних навичок щодо наших з вами дій у надзвичайних ситуаціях. Штабом Цивільного захисту гімназії розроблено план проведення Дня ЦО, який включає в себе різнопланові заходи, зокрема відкриті уроки і вікто¬рини, виховні години, відпрацювання нормативів ЦО, евакуація, практичні заняття з надання першої медичної допомоги постраждалим під час аварій чи катастроф, комбінована естафета, тренування по користуванню індивідуальним засобами захисту, зокрема протигазом. На всіх уроках з цивільної оборони вчителі слідкували за дотриманням санітарно-гігієнічних правил користування засобами індивідуального захисту.

Найактивнішими учасниками заходів «Дня цивільної оборони» були педагогічний колектив та учні гімназії. За підсумками сьогоднішнього дня визначені найкращі класи у підготовці до Дня ЦО і нагороджені грамотами:

  • 2-А (класний керівник Вичівська Л.З.);
  • 6-А (куратор Петровський К.Є.);
  • 9-А (куратори Пустовойт Т.М. та Поспєлов Є.П.).

Штаб Цивільного захисту гімназії висловлює подяку всьому колективу та учням за злагоджену роботу цього дня.

на головну