Всеукраїнський дитячий архітектурний конкурс LEGO «Школа майбутнього»

У неділю, 21 квітня 2013 року, у Палаці спорту відбувся фестиваль робототехніки ROBOTICA 2013. У Всеукраїнському дитячому архітектурному конкурсі «Школа майбутнього» взяли участь учні 35 учбових закладів України. Усі проекти відзначилися креативністю, неординарністю, а сам конкурс пройшов в атмосфері взаємодопомоги та дружелюбності.

Приємно, що серед команд-учасників була і команда нашої гімназії у складі найактивніших учнів: Логвина Кирила (8-Б клас), Кочкурової Катерини (9-Б клас), Жакова Романа (6-А клас), Ковтуна Валерія (5-А клас), Досенко Ганни (10-Б клас), Тихоненко Діани (10-Б клас). У результаті креативних ідей мудрого керівництва Олефіренко Тетяни Дмитрівни, Воспитанік Вікторії Миколаївни, Півень Миколи Сергійовича та відеорежисера Москаленка Олесандра Вячеславовича команда гімназії ПЕРЕМОГЛА! Ми ввійшли в десятку найкращих! Наша команда була нагороджена кубком, грамотами та цінними подарунками. Журі конкурсу відзначило високу майстерність, неординарність і креативність наших ідей. Варто також відзначити дисциплінованість, уміння імпровізувати та здатність виходити із складних ситуацій, які наші учасники продемонстрували під час захисту – презентації проекту перед авторитетними суддями.

Окрема подяка голові благодійного фонду «Школи майбутнього» Медвінській Тетяні Анатоліївні за активну допомогу в організації участі нашої команди у конкурсі та вчителю фізкультури Сидоренко Валентині Павлівні за активну підтримку під час проведення заходу. Загалом конкурс залишив тільки позитивне враження і впевненість у тому, що талановиті діти України мають змогу показати й розвивати свої вміння.

на головну