Участь у XI Конференції Міжнародного педагогічного клубу європейських столиць

Гімназія біотехнологій №177 міста Києва з 15 по 17 травня 2013 року прийняла участь у роботі Міжнародного педагогічного клубу європейських столиць «Досвід та перспективи формування європейського шкільного освітнього простору».

У рамках програми конференції наша гімназія змогла більш тісно познайомитися з Головою Департаменту дошкільного навчання та освіти міста Любляна (Словенія) Марією Фабчіч. Педагогічний колектив та учні з нетерпінням чекали на зустріч з пані Марією. Директор гімназії Сташевська Ірина Станіславівна разом із заступниками та президентом шкільного самоврядування з пишним короваєм зустріли почесну гостю в аеропорту Бориспіль. Дуже швидко пролетів час. Нам хотілося познайомити Марію Фабчіч не тільки з роботою та досягненнями нашої гімназії, а й дізнатися про систему освіти в Словенії.

Під час візиту пані Марія разом із директором мала змогу ознайомитися з історичними та архітектурними пам`ятками столиці України, серед яких Києво-Печерська Лавра, Софіївський собор, Михайлівський Золотоверхий собор, пам`ятник княгині Ользі, Золоті ворота, Київський Національний академічний театр опери та балету, музей Великої Вітчизняної війни і ще багато мальовничих куточків Києва.

Під час візиту до нашої гімназії Марія Фабчіч ознайомилася з системою роботи гімназії – школи повного дня та поділилася досвідом з питань організації та розвитку навчального процесу в Словенії. Привітальною промовою на словенській, англійській та італійській мовах з побажаннями творчої наснаги в холі гімназії гостю зустрічали вчителі та учні. Заступник директора Пастернак В.В. презентував пріоритетний напрямок роботи закладу – використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі реалізації мети і завдань сучасної освіти та біотехнологічне направлення. У живому спілкуванні з педагогічним колективом обговорювали питання ефективної організації навчально-виховного процесу сучасного учбового закладу, ділилися думками та досвідом з приводу створення оптимальних умов для всебічного інтелектуального та творчого розвитку кожного учня, обговорили плани на майбутнє.

Маленькі екскурсоводи шкільного музею історії гімназії провели змістовну та цікаву екскурсію, яка не залишила байдужою пані Марію. У Книзі почесних гостей Марія Фабчіч залишила побажання педагогічному колективу подальших творчих успіхів у роботі.

на головну