Змагання зі спортивних бальних танців

17 листопада 2013 року вихованці студії «Angels» під керівництвом тренерів Кузьміна Дмитра Михайловича та Медвінської Марії Олександрівни вперше прийняли участь у міських класифікаційних змаганнях по спортивним бальним танцям. Старання та велике бажання спортсменів показати себе увінчалися успіхом. Так, гідно виступали учасники молодшої групи: пара Іваніцький Іван – Павлюченко Аліса – категорія «діти школа» – бронзовий фінал. Коляда Валерія, Недосвіти Дар’я – категорія «діти соло школа» – бронзовий фінал. Вітаємо маленьких спортсменів з їх дебютними змаганнями. Особливо відзначилися старші та більш досвідченіші вихованці. Дівчата змагалися відразу в двох категоріях. Так, в категорії «ювенали-1 соло школа», Романко Катерина стала бронзовим фіналістом. Буць Марія, Сізон Дарина, Довбонос Діана, Невадовська Світлана – отримали срібло. І, наостанок, головною несподіванкою для всіх став вихід у фінал наших трьох дівчат. Вони змагалися в класифікаційній категорії «ювенали-1 соло Н клас». Це перший спортивний клас, який вимагає демонстрування чотирьох танців: з Європейської програми – повільний вальс та квік-степ; з Латиноамериканської програми – ча-ча-ча та джайв. І ось наші результати: з 16-ти учасниць Невадовська С. та Буць М. зайняли 6-7 місце. Довбонос Діана виборола 5 місце. Вітаємо Вас з високим стартом та бажаємо успіхів та натхнення в подальшому тренуванні!