Участь у правових брейн-рингах

У рамках Всеукраїнського тижня права в Солом’янському районі були проведені правові брейн-ринги. Юні правознавці гімназії біотехнологій №177 міста Києва також взяли активну участь у інтелектуальних правознавчих турнірах. 11 грудня 2013 року відбувся турнір «Відповідальність підлітків за скоєння правопорушень». Цей захід був спрямований на розвиток правової культури дітей, виховання у них поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та умінь, здобуття практичного досвіду щодо вирішення правових питань.

Гімназійна команда «Феміда», яку представляли учні 9-го класу Данило Костюк, Станіслав Кунц, Микита Лавріненко, Михайло Мягкий, Софія-Діана Яким’як та Владислав Пінчук, проявила високий рівень обізнаності у сфері правознавства. Члени журі гідно оцінили змістовність відповідей учасників гімназійної команди, їх грамотність та ерудицію і у підсумку присудили їм перше місце. Учні нашої гімназії стали найкращими серед інших шкіл району.

12 грудня у приміщені Національної академії внутрішніх справ України відбувся турнір гри брейн-ринг для учнів спеціалізованих шкіл з поглибленим вивчення правознавства та студентів Академії. Даний захід проводиться з метою формування системи знань з питань основ держави і права, формування в учнів та студентів свідомого ставлення до своїх прав і обов’язків перед суспільством і державою. Гімназійна команда «Lawyers» у складі десятикласників Дарини Тимошенко, Тетяни Семенець, Анжели Данилової, Івана Шостака, Рената Бабікова, Максима Кондратюка та Марії Саболдаш також взяли активну участь у змаганнях юних правознавців. У ході турніру розглядалися питання виникнення права та держави, передумов проголошення незалежності України, права та обов’язки її громадян тощо. Розглядалися і практичні завдання. Протягом гри вихованці гімназії біотехнологій мали нагоду пригадати знання з уроків правознавства та показати, як зможуть в реальному житті їх застосувати. У нелегкій боротьбі перше місце серед спеціалізованих навчальних правознавчий закладів посіла наша команда «Lawyers». Вітаємо наших юних правознавців з перемогами! Бажаємо учням та їхнім наставникам подальших успіхів та звершень!

на головну