Модель ООН. Київ - 2014

21-23 березня 2014 року за сприянням Асоціації керівників шкіл міста Києва та Асоціації приватних закладів освіти міста Києва в Київському ліцеї бізнесу була проведена VII регіональна конференція старшокласників Модель ООН. Київ – 2014 «Майбутнє, якого прагнемо ми».

Модель Організації Об’єднаних Націй – це імітація засідання різних органів системи ООН. На цих засіданнях учасники виступають в ролі дипломатів. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН. За рахунок імітації діяльності ООН на прикладі роботи різних органів ООН учасники дізнаються з якими проблемами зіштовхуються люди в різних регіонах світу і на що вони покладають свої надії, яким чином ООН може покращити життя народів світу, які навички і яка модель поведінки сприяє розвитку міжнародної співпраці. Проведення дискусій в рамках Моделі ООН дозволяє учасникам зрозуміти, як працює ООН і отримати уявлення про всі труднощі в досягненні міжнародної співпраці.

На цьогорічному зібранні нашу гімназію представляла команда юних дипломатів у складі Бахмач Марії (10-Б клас), Тихоненко Діани (11-Б клас), Кунца Станіслава (9-Б клас) та Осипова Ростислава (9-Б клас). Завдяки професійним консультаціям та методичній допомозі керівників команди Пастернака Володимира Володимировича та Шамаріної Анастасії Олексіївни представники нашого навчального закладу чудово проявили себе в роботі всіх комітетів, молодіжному форумі та під час Генеральної Асамблеї, за що були особливо відзначені організаторами конференції та присутніми учасниками. Протягом цих трьох днів наші учні отримали надзвичайний досвід та змогли побачити, наскільки ефективно працює система Організації Об`єднаних Націй і яким чином ця важлива політична інституція впливає на долю народів світу.

 

на головну