Нарада педагогічного колективу гімназії

27 березня 2014 року в гімназії біотехнологій №177 була проведена нарада педагогічного колективу. Темами зібрання були «Стабілізація соціально-психологічного клімату» та «Підведення підсумків роботи педагогічних працівників над підготовкою учнів до участі в районних, міських та республіканських етапах інтелектуальних змагань».

Одним з доповідачів виступив доктор психологічних наук, директор Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи, Панок Віталій Григорович, який виклав основні положення та принципи протидії стресовим ситуаціям в контексті роботи педагогічних працівників. Також на зборах виступили практичні психологи нашої гімназії Кисіль Олеся Миколаївна та Співак Тетяна Семенівна. Робітники психологічної служби нашого навчального закладу доповнили виступ Віталія Григоровича власними порадами та способами подолання пост-стресового синдрому під час роботи в загальноосвітніх навчальних закладах.

З приводу ситуації, яка склалася в країні та чинників, які впливають на вчителів виступила також директор гімназії Сташевська Ірина Станіславівна, яка висловила велику надію на те, що найкращим виходом зі складних життєвих ситуацій, які тісно пов`язані з геополітичним становищем нашої країни, є кропітка та самовіддана робота на благо нашої Батьківщини. Нашим обов`язком було, є і залишається якісна освіта для дітей. Цей основоположний принцип нашого життя виступає основним елементом щоденної діяльності педагогів гімназії біотехнологій №177 міста Києва. Другою частиною наради було урочисте нагородження педагогічних працівників гімназії, які доклали великих зусиль задля гідного виступу наших учнів на всіх етапах інтелектуальних змагань.

на головну