День знань

1 вересня 2014 року в гімназії біотехнологій №177 о 9:00 на стадіоні відбулося свято першого дзвоника – День знань. В цей урочистий та хвилюючий день очі присутніх були сповнені як радості за молоде покоління, що стане основою для розвитку оновленої незалежної України, так і нестерпним болем за життя захисників нашої держави, які саме в цей час гинуть в боротьбі за суверенність української землі.

Випускники нашої гімназії: Воронцов Олександр, Довгорук Іван, Зайцев Володимир, Селецький Олексій, син заступника директора Кривець Олександр та багато інших наших знайомих та друзів зараз беруть участь у захисті нашої Батьківщини.

Сьогодні адміністрація, вчительський, учнівський та батьківський колективи нашого навчального закладу долучилися до Всеукраїнської патріотичної акції та прийшли на свято в українському національному одязі і не приносили ніяких квітів чи подарунків, а заощаджені кошти будуть направлені на підтримку тих громадян нашої держави, які зараз переживають складні часи.

У цей день до гімназії також завітали почесні гості: депутат Київської міської ради Конобас Максим Петрович та заступник директора науково-методичного центру Солом`янського району Бикова Ріта Петрівна.

на головну