Допоможи, Україну збережи!

12 вересня 2014 року о 14.00 на стадіоні гімназії біотехнологій №177 міста Києва була проведена патріотична благодійна акція «Допоможи, Україну збережи!». Близько тисячі представників учнівського, батьківського та педагогічного колективів нашого навчального закладу зібрались заради однієї спільної мети – допомогти нашій батьківщині у складний для всіх нас період.

Хвилина мовчання за загиблими героями України пройшла крізь серце кожного з присутніх, вилившись гіркими сльозами на очах дітей та їх батьків, адже горе, яке переживають сім`ї поранених та загиблих українських воїнів, стосується кожного. Ми – одна єдина країна! Ми – незалежна держава, яка не дасть жодному агресору права зазіхати на наш суверенітет!

Під час проведення ярмарку було організовано благодійний концерт, продаж солодощів, малюнків, handmade виробів, різноманітних конкурсів та ігор для дітей. Вся зібрана сума коштів, а саме 44300 гривень, буде передана на лікування та допомогу бійцям, які постраждали під час проведення АТО. Також було зібрано значну кількість дитячих речей, які будуть передані дітям вимушених переселенців зі сходу України.

на головну