Зустріч з ветеранами

Минають роки, відлітають у вічність…

Виповнюється 66 років з часу визволення нашої країни від німецько-фашистських окупантів, 66 років з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов довгоочікуваний мир, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя.

Все далі відходять грізні й важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував свої крові, свого життя.

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Традиційними в гімназії стали зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни. 5 травня 2011 року у нас відбувся урочистий захід – круглий стіл «І мужність, як знамено, пронесли…»

На ньому були присутні почесні гості: ветерани , учасники та діти Великої Вітчизняної війни: Кучерява Пелагея Степанівна (учасник бойових дій, снайпер 10-ї гвардійської дивізії) , Ткаченко Іван Леонтійович (учасник бойових дій, авіатор, воював на І та ІІ Українському фронтах), Левченко Володимир Олександрович (учасник бойових дій на І Далекосхідному фронті під час розгрому Японії) та Хоменко Ніна Андріївна (учасник війни, працювала у прифронтовому шпиталі).

Ветерани ділилися спогадами про участь в бойових діях, розповідали про мужність та героїзм солдат і офіцерів в роки війни.

Фотографії в кращій якості ви можете переглянути в фотогалереї

на головну