День довкілля

День довкілля дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо. А також уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження та відновлення навколишнього середовища, визначити роль кожного мешканця у збереженні нашої планети, її екосистем і ресурсів.

25 квітня в Україні пройшов День довкілля. Це екологічне свято гімназія біотехнологій №177 зустріла весняною толокою, на якій з натхненням працювали учні 9-А класу, директор гімназії Ірина Станіславівна Сташевська та весь педагогічний і технічний колектив закладу (91 працівник та 27 учнів). Також поряд з нами працювали і співробітники Солом’янської РДА та перший заступник голови району Володимир Вікторович Бялковський.

Протягом чотирьох годин дружня гімназійна родина займалась поліпшенням санітарного стану шкільного подвір’я та парку «Юність», що розташований на вулиці Уманській. Учнівсько-педагогічний колектив з ентузіазмом, веселим настроєм прибирали вказані території від побутового сміття, сухої трави, гілок. Як зазначив Гіппократ «Природа – лікар хвороб». Та передусім треба їй одужати. А найкращі для неї ліки – молоді дерева.

Хай ростуть висаджені гімназистами та вчителями 18 дерев, 20 кущів і 550 кв.м клумб. До речі, вчителі подавали своїм вихованцям гарний приклад. Хіба може бути інакше? Працювали всі дружньо, завзято, а тому і результат отримали чудовий. Приємно бачити подвір’я та парк на вулиці Уманській чистим. Переконайтесь у цьому самі!

на головну