Візит до пришкільного табору

8 червня до гімназії біотехнологій № 177 завітала делегація поважних гостей: заступник голови КМДА Г.В.Старостенко, директор Департаменту освіти і науки, молоді і спорту КМДА О. Г.Фіданян, заступник голови Солом’янського РДА О.І.Максимова та начальник Солом’янського районного управління освіти О.І.Заплотінська.

Мета візиту поважних гостей: на власні очі переконатися, як оздоровлюються та відпочивають у пришкільному таборі «Сонечко» хлопчики та дівчатка гімназії, а також обмінятися з колегами думками щодо якісного активного відпочинку дітей. Гості наголосили, що у гімназійному таборі керують досвідчені вихователі, медичні працівники та працівники їдальні, для яких потреба та інтереси дітей понад усе. Ознайомившись з планом роботи табору, делегація й журналісти телеканалів «Перший національний», «1+1» та «Інтер», переконалися, що тут заплановано багато заходів, наближених до інтересів дітей.

Вперше на базі табору створено культурно-мовне середовище, в якому учні покращують свої знання з іноземних мов. Кожен день має своє тематичне направлення: «День талантів», «День спорту», «День порад» «День Саморобкіна» тощо. Гості гімназії поцікавилися у дітей про їх відпочинок. Показово, що на всі запитання були отримані позитивні відповіді та відгуки.

У кінці зустрічі гості гімназії відповіли на низку запитань журналістів. І зауважили, що варто відкривати та підтримувати пришкільні табори (як альтернатива міського відпочинку). Адже тут наші діти під професійним наглядом, отримують кваліфіковану медичну допомогу, якісно харчуються і у них просто не вистачає вільного часу для пустощів.

на головну