Свято родини в 2-А класі

Родина – це святе, це твоя сила, це твій захист та надія, це твоя віра й прагнення, це твоя фортеця. Це ті люди, що будуть з тобою впродовж твого життя, йтимуть поряд, триматимуть за руку, підставлятимуть плече.

Родина 2-А класу гімназії біотехнологій №177 невелика, але міцна та дружня. Вони звикли підтримують один одного: коли знаходяться на відстані, обов’язково телефонують, коли хтось хворіє, коли комусь потрібна підтримка. На свята вони завжди збираються разом, до них приєднуються родичі: дідусі та бабусі.

Класний керівник 2-А класу - Людмила Володимирівна Момот навчає своїх учнів любити родину та жити без сварок та розбрату, егоїстичності та заздрості, шанувати своїх бабусь та дідусів. Слід розрізняти поняття сім’я та родина. Сім’я – це твої тато й мама, рідні брати й сестри. А родина - це ті люди, які підтримують та переживають за тебе, готові завжди прийти на допомогу. Родина 2-А класу – це символ тепла й щирості, любові та доброти, і це ми побачили на родинному святі, яке відбулося 17 листопада 2015 року.

на головну