З Новим Роком!

Метою гімназії біотехнологій №177 є не тільки надання якісної освіти учням, але й виховання гуманної особистості, яка вміє співчувати та розуміти потребу ближнього. Саме тому напередодні Нового року наша дружня гімназійна родина проводить цілу низку благодійних акцій, до участі у яких залучаються батьки, волонтери та педагогічний колектив.

Благодійна акція «Вітання до Дня святого Миколая для дітей, чиї батьки загинули в зоні проведення АТО». Педагоги гімназії Поспєлов А.П. та Сорокіна О.Є. разом з представником волонтерської організації «Сітка» Валєєвою О. відвідали дітлахів та передали їм подарунки й вітання від Святого Миколая.

Святковим концертом та смачними подарунками колектив нашого навчального закладу разом з головою батьківського комітету гімназії та Солом'янського району Савчук С.С. зустрічали гостей з Києво-Святошинського району: голову батьківського комітету Калініну О. та учнів школи №1 з Софійської Борщагівки.

Новорічна феєрія «Снігова Королева», створена зусиллями творчого та технічного департаментів гімназії, подарувала святковий настрій та теплоту сердець наших учнів усім, хто завітав до нас напередодні Нового року. Кожен виступ колективів заряджав зал позитивними емоціями та гарним настроєм на весь наступний рік! З наступаючим Новим роком!

 

на головну